Aktualności

Uprzejmie informujemy, że w dniu 31 października 2020r. Biblioteka będzie NIECZYNNA.

Zasady udostępniania zbiorów w Bibliotece Głównej UMG obowiązujące od 1.10.2020 r.:

W Bibliotece obowiązują następujące wymogi sanitarne

Korzystanie z Wypożyczalni (ul. Morska)

Korzystanie z Czytelni (ul. Morska)

Korzystanie ze Strefy Studenta (na terenie Biblioteki ul. Morska)

Korzystanie z Czytelni Informacji Naukowej na Wydziale Nawigacyjnym (Al. Jana Pawła II)

Korzystanie z Sali Tradycji

Publikacje naukowe, do opracowania w Expertusie, prosimy zgłaszać do pok. C-11

od poniedziałku do piątku w godzinach 7.15 -14.00.

Na pytania odnośnie zgłaszanych formularzy udzielamy odpowiedzi
również telefonicznie - tel. wew. 277

Dostęp pracowników, studentów i doktorantów UMG do elektronicznych wersji czasopism Wydawnictwa SIGMA-NOT.

Uprzejmie informujemy, że w udostępnianej przez nas bazie Knovel pojawiło się nowe narzędzie interaktywne Knovel Steam Calculators przydatne dla osób zajmujących się termodynamiką i powiązanymi zagadnieniami.

Bazy subskrybowane przez Bibliotekę

Zapraszamy do nowej kolekcji 640 książek w czytelni online IBUK Libra, dostępnej przez PROXY.

Informacje o sposobie korzystania z IBUK Libra znajdują się w zakładce IBUK - NOWA LICENCJA

Zachęcamy Państwa do korzystania z wyszukiwarek publikacji OA, które umożliwiają znalezienie na wybrany temat pełnych tekstów artykułów lub książek w otwartym dostępie.

Zapraszamy do korzystania z wybranych czasopism w otwartym dostępie