AKTUALNOŚCI

Uprzejmie informujemy, że w okresie wakacyjnym Biblioteka będzie NIECZYNNA od 18 lipca do 5 września 2020 r. Zamawianie książek do wypożyczenia ze strony naszego katalogu online nie będzie możliwe. W sprawach pilnych prosimy o kontakt mailowy: wypozyczalnia@bg.umg.edu.pl

Od 20 lipca do 5 września 2020 r. istnieje również możliwość wypożyczania książek i czasopism z Czytelni na Wydziale Nawigacyjnym, po uprzednim kontakcie mailowym:  czytelnia_nawigacja@bg.umg.edu.pl   lub telefonicznym: 58 5586 152 w następujących godzinach:

poniedziałk, wtorek, czwartek, piątek 9:00 - 15:00 ; środa 10:00 - 15:00; z zastrzeżeniem czasowego zamknięcia Czytelni w przypadku uciążliwego hałasu spowodowanego remontem pomieszczeń bezpośrednio nad Czytelnią.

Dostęp studentów UMG do elektronicznych wersji czasopism Wydawnictwa SIGMA-NOT - instrukcja

Aktualności dotyczące uruchamianych zdalnych usług Biblioteki zamieszczane są w zakładce ZDALNA BIBLIOTEKA.